Skip Navigation LinksAna Sayfa Kurumsal Site Haritası
Skip Navigation Links.
Collapse Ana SayfaAna Sayfa
Basında Biz
E-Posta
Collapse SSSSSS
Temizlik Hizmetleri
Kantin
Yemek
Servis Hizmetleri
Teknoloji ve Donanım
Revir - Sağlık Hizmeti
Kıyafet
Kütüphane
Kayıt-Burs
İnsan Kaynakları
İdari Konular
Güvenlik
Eğitim-Öğretim
İK
İletişim
Sanal Tur
Tanıtım Filmi
Okul Marşı
Katalog
Collapse KurumsalKurumsal
Tarihçe
Misyon
Vizyon
Neden Rota Koleji
Kadromuz
Projelerimiz
Okul Aile Birliği
Organizasyon Şeması
Okul Logosu
Site Haritası
Collapse KadromuzKadromuz
Collapse İdari Kadromuzİdari Kadromuz
Collapse İş Sağlığı ve Güvenliği Bölümüİş Sağlığı ve Güvenliği Bölümü
Tamer DÜNDAR
Murat DİKER
Collapse İdari Müdürlükİdari Müdürlük
Şener KARAOĞUL
Yrd.Doç.Dr. Osman ŞİRVAN
Collapse Satın Alma Hizmetleri BölümüSatın Alma Hizmetleri Bölümü
Caner KARAOĞUL
Collapse Basın ve Halkla İlişkiler BölümüBasın ve Halkla İlişkiler Bölümü
Dilek OZAN
Collapse Kalite Yönetim BölümüKalite Yönetim Bölümü
Hülya TURANOĞLU MAMALI
Collapse İnsan Kaynakları Bölümüİnsan Kaynakları Bölümü
Meryem KARABACAK
Pınar TUNCER
Reyhan SEKME ERGENE
Collapse Muhasebe MüdürlüğüMuhasebe Müdürlüğü
Meryem KARABACAK
Pınar TUNCER
Reyhan SEKME ERGENE
Collapse Finansman MüdürlüğüFinansman Müdürlüğü
Cansu KIRAN
Mutlu ŞENOĞUL
Collapse Bilgi Sistemleri ve ARGE MüdürlüğüBilgi Sistemleri ve ARGE Müdürlüğü
Hasan KARACA
Dilek KÜÇÜKEBEOĞLU
Ata VARDAROĞLU
Begüm DEMİR EFE
Deniz KARAYALI
Akile ÇALIŞAN
H. Muhammed AZAK
Yrd.Doç.Dr. Osman ŞİRVAN
Collapse Sağlık Hizmetleri BölümüSağlık Hizmetleri Bölümü
Dr. Ayhan ALAN
Elif YEKE
Collapse Yemek Hizmetleri BölümüYemek Hizmetleri Bölümü
Ayşe BALIKKAYA
Gülcan OT
Saniye KARABOĞA
Sevda ÖZBEY
Azime YAĞIZOĞLU
Nurettin YİĞİT
Mahsun YILMAZ
Arife TUTAK
Gülhan ÖZDEMİR
Zülfiye ŞANLI
Bünyamin ÖZDAŞ
Hüsamettin VAROL
Hüseyin DÖNMEZER
Ali ERDOĞMUŞ
Kamile ÇAKMAK
Kudret BEDEL
Erkan İKİZ
Nuh YILDIRIM
Emin ÇAKMAK
Süleyman KIRAN
Enver AKBAŞ
Şerife COŞGUN
Aysu ŞAMLI
Hatice GÜNDOĞDU
Dilek KOCAÇAL
Sami SOLMAZ
Collapse Genel Hizmetler BölümüGenel Hizmetler Bölümü
İsmail ÇALIŞKAN
Emine SOYHAN
Nebahat TEKŞEN
Arzu ARABACI
Emine UYAN
İsmet ÖZBEY
Mücella ÇEKİÇ
Didem KANYILMAZ
Esengül AKDAĞ
Selma DIRAZ
Cemile EMER
İbrahim DÖNMEZ
Arife ALGÜL
Serkan SAÇIN
Mustafa YEŞİLKAYA
Ayşe AYAYDIN
Serpil AKÇAY
Kadir KESĞİNDAĞ
İbrahim KANSIZOĞLU
Zuhal KOCAMAN
Rukiye GÖNÜLAL
Rukiye KESKİN
Yakup GÜÇLÜ
Sezer YILDIZ
Mustafa KILIÇ
Engin DİZMAN
Uluç ERÇİN
Sefer AYVAZ
Selma VAROL
Gezban BUDAK
Serpil NOYAN
Ümmü AYVAZ
Meryem BAĞCI
Collapse İdari Hizmetler Bölümüİdari Hizmetler Bölümü
Tuğçe TAHÇI
Fulya GÜMÜLCİNE
Hülya OLÇUM
Özge ÖZOZAN KARAOĞUL
Hande ENGÜL
Collapse Akademik KadromuzAkademik Kadromuz
Collapse Bilim Kurulu BaşkanlığıBilim Kurulu Başkanlığı
Doç.Dr. Murat Osman ÜNALIR
Emine Burcu CEVİZCİ (Doktora Öğrencisi)
Yrd.Doç.Dr. Osman ŞİRVAN
Yasemin YILMAZ BAKIR
Yıldız DURU
Gözde ARAS TOPRAK
Esin DUMLU KARA
Collapse Uygulamalı Dersler Bölüm BaşkanlığıUygulamalı Dersler Bölüm Başkanlığı
Buse SÜTÇÜOĞLU
Sedef ÇALIŞKAN
Ümit PEKDAĞ
Bilge AYKUT
Gülay BURUKOĞLU ÖZHAN
İmren ULUDAĞ
Kseniya KIZILKAYA
Gül Nur ÖZKÖK KARA
Collapse Türkçe ve Edebiyat Bölüm BaşkanlığıTürkçe ve Edebiyat Bölüm Başkanlığı
Leman Begüm BOZKURT
Halil KANER
Özlem CELEP
Cansu EKEN
Dilek GENÇOĞLU UZTUĞ
Büşra ZENGİN
Derya ADALI
Merve DARINÇ KAYGUSUZ
Gülşah SOLAKOĞLU YAYA
Ayşegül DENİZCİ
Collapse Sosyal Bilimler Bölüm BaşkanlığıSosyal Bilimler Bölüm Başkanlığı
Kevser EREN
Gürkan GÖKMENOĞLU
Canan AKYIL
Aslıhan AVCI ŞENOĞUL
Fazıl COŞAR
Necmiye ULUSOY SEZGİN
Bilge KULALIOĞLU
Yasemin TOLGA
Yıldız DURU
Collapse Sınıf Öğretmenleri Bölüm BaşkanlığıSınıf Öğretmenleri Bölüm Başkanlığı
Oyanur DALDAL
Zeynep SALEPÇİ
İpek ERİŞ
Canan AKÇAY
Ece SİVAZ
Ümran DURAK
Birsen İNCEKARA
Mehtap AYGÜN
Gül Banu KOÇ
Duygu GÜÇ
Emin Yasa ALTUN
Saadet YÜKSEL
Sevcan YETİŞTİRİCİ
Büşra ÇOPUL
Ceren DEMİREL
Meltem MADRAN
Şirin GÜZEL
Irmak AKBAL
Ayten ERBEKTAŞ
Fatih GÖKLER
Ebru KANDEMİRCİ SEVİM
Derya ÖZGÜN
Melek MEZ
Necla GÜRKAN
Nilay ORGUN
Selin ÖZKAN
Şadiye NARİN
Tuğba ÖZÇAM
Canan ATEŞ
Güler ÖZDALAK
Hanise Yıldız KARAKAYA
Nihal ARIK
Collapse Rehberlik Bölüm BaşkanlığıRehberlik Bölüm Başkanlığı
Özlem OĞUZ YAMAN
Hülya TURANOĞLU MAMALI
Göksu KAHRAMAN
Nilay SERT ŞENER
Gönül CEYLAN GÜRBÜZ
Deniz ÇAVDAR BİZDEN
Nalan OLCENOĞLU
Serap YAMAN
Collapse Matematik Bölüm BaşkanlığıMatematik Bölüm Başkanlığı
Nilay TURHAN
Seda TUFANLI
Ezgi KANBER
Sıla Gülşen ÖZTÜRK
Mustafa İrfan ÖZKAN
Sebahattin TUFANLI
Lale ERDOĞAN GÜNCÜOĞLU
Aygen SIR
Sevinç GÜRSU
Selin EKREN
Eren KARATAŞ
Özgür KARKİN
Gözde ARAS TOPRAK
Collapse İngilizce Bölüm Başkanlığıİngilizce Bölüm Başkanlığı
Kristina SERIKOVA
Aslı Nazlı YÜCEL
İdil EDEBLİ
İrem ALTAN
Fatma Büşra GÜRZ
İrem DOĞAN
Ezgi TÜRKER
Irmak SAKKA
Burcu KAYA
Saadet ÇOŞKUN KAYA
Aynur YEŞİL
Mervenur TANER
Burcu KARTAL
Aslı Berna KUMRUCA
Mehmet ŞEKER
Selin ADSIZ
Güler Damla BAYIR
Nazire ÇALIŞKAN
Raziye YANDIM
Semiha YILDIRIM
Değer CENGİZ DEMİR
Funda GÖKTEPE
Cansu SÜER
Hilmi ÖZOĞUL
Hüseyin Volkan ÖZCAN
Özge EREN
Esen TANIK
Bahar SELEK BAYDI
Collapse Fen Bilimleri Bölüm BaşkanlığıFen Bilimleri Bölüm Başkanlığı
Ebru GÜRSOY
Ebru KARA
Arzu ÖZER ATAK
Sevil KILIÇ
Selver UYSAL
Emine Burcu CEVİZCİ
Burçe TANAÇAN
Erdem ŞEN
Gülşah TURGUT AKGÖL
Sevdiye ÖZTÜRK
Funda AKDOĞAN
Eda BOLATOĞLU
Hüseyin EREY
Yağmur BAĞDAŞ
Erkan ÖZGÜÇ
Esin DUMLU KARA
Collapse Bilişim Teknolojileri Bölüm BaşkanlığıBilişim Teknolojileri Bölüm Başkanlığı
Dilek KÜÇÜKEBEOĞLU
Begüm DEMİR EFE
Deniz KARAYALI
Osman ŞİRVAN (Ph.D.)
Akile TEKİRDAĞ
H. Muhammed AZAK
Collapse Beden Eğitimi Bölüm BaşkanlığıBeden Eğitimi Bölüm Başkanlığı
Serhat AKSOY
Meltem AKSOY
Çağla SOLMAZ
Halit PARS
Ayşe SOYDAŞ
Ajlan ŞENOĞUL
Collapse Anasınıfı Bölüm BaşkanlığıAnasınıfı Bölüm Başkanlığı
Tuğçe TUNA
Buket KASAPOĞULLARI
Merve DOĞAN
Merve YILMAZ
Ezgi ÜNSAL
Ayşegül Eda GÖKLER
Sinem ITIR
Cansu ARACIKUM
Sabriye ÇEŞMECİ
Melisa SERT ERTEMLİ
Melike CİNTOSUN
Hande SELÇUK
Habibe DİKİCİ
Filiz DAĞBAŞI
Burcu ÜNLÜ ALTUNTEPE
Ayşegül YEŞİL
Ayşe PALTA
Collapse Almanca Bölüm BaşkanlığıAlmanca Bölüm Başkanlığı
Leyla Merve TEPEKÖY
Seçil YAZGANOĞLU
Simten ATEŞ
Selin SEZEN
Büge KARAKUM
Figen EROL
Sedef PELİT AÇIKBAŞLAR
Collapse Yönetim KadromuzYönetim Kadromuz
Collapse İlkokul Müdür Yardımcısıİlkokul Müdür Yardımcısı
Tuncer ÇELİK
Collapse Lise Müdür YardımcısıLise Müdür Yardımcısı
Cüneyt ŞENOĞUL
Collapse İlkokul Müdür Yardımcısıİlkokul Müdür Yardımcısı
Zuhal SANCAK
Collapse Ortaokul Müdür YardımcısıOrtaokul Müdür Yardımcısı
Yasemin YILMAZ BAKIR
Collapse Bilgi Sistemleri ve ARGE MüdürüBilgi Sistemleri ve ARGE Müdürü
Osman ŞİRVAN (Ph.D.)
Collapse İdari Müdürİdari Müdür
Osman ŞİRVAN (Ph.D.)
Collapse Ortaokul Müdür YardımcısıOrtaokul Müdür Yardımcısı
Dervişali Serhan YÖNSEL
Collapse Lise Müdür YardımcısıLise Müdür Yardımcısı
Feride Müge KARASU
Collapse Anasınıfı Koordinatör MüdürüAnasınıfı Koordinatör Müdürü
Betül TUNCER
Collapse İlkokul Müdürüİlkokul Müdürü
H.İlker DURU
Collapse Ortaokul MüdürüOrtaokul Müdürü
H.İlker DURU
Collapse Lise MüdürüLise Müdürü
Serkan GÖZDER
Collapse Kurucu TemsilcisiKurucu Temsilcisi
Kadir AÇIKBAŞLAR
Collapse YönetimYönetim
Kurucu Temsilcisi
İlkokul Müdürü
Ortaokul Müdürü
Lise Müdürü
İdari Müdür
Bilgi Sistemleri ve ARGE Müdürü
Finansman Müdürü
Anasınıfı Koordinatör Müdürü
Muhasebe Müdürü
Lise Müdür Yardımcısı
Lise Müdür Yardımcısı
Ortaokul Müdür Yardımcısı
Ortaokul Müdür Yardımcısı
İlkokul Müdür Yardımcısı
İlkokul Müdür Yardımcısı
Collapse OkullarOkullar
Okul Öncesi
İlkokul
Ortaokul
Anadolu Lisesi
Fen Lisesi
Spor Kulübü
Collapse Akademik BirimlerAkademik Birimler
Bilim Kurulu Başkanlığı
Uygulamalı Dersler Bölüm Başkanlığı
Türkçe ve Edebiyat Bölüm Başkanlığı
Sosyal Bilimler Bölüm Başkanlığı
Sınıf Öğretmenleri Bölüm Başkanlığı
Rehberlik Bölüm Başkanlığı
Matematik Bölüm Başkanlığı
İngilizce Bölüm Başkanlığı
Fen Bilimleri Bölüm Başkanlığı
Bilişim Teknolojileri Bölüm Başkanlığı
Beden Eğitimi Bölüm Başkanlığı
Anasınıfı Bölüm Başkanlığı
Almanca Bölüm Başkanlığı
Collapse İdari Bölümlerİdari Bölümler
Basın ve Halkla İlişkiler Bölümü
Kalite Yönetim Bölümü
İnsan Kaynakları Bölümü
Muhasebe Müdürlüğü
Finansman Müdürlüğü
Bilgi Sistemleri ve ARGE Müdürlüğü
İdari Müdürlük
Collapse Akademik YaşamAkademik Yaşam
TEOG (SBS)
ÖSYS
Bilim
FLL
Sanat
Spor
Yarışmalar
İzmir Kültür-Sanat Etkinlikleri
Collapse Okul MenüsüOkul Menüsü
Yaz Dönemi Spor Kursları
Faydalı Uygulamalar
Acil Ambulans Hizmeti
Deneme Sınavı Takvimi
Yaz Okulu Programı
Ders Programları
Gezi Planları
Yemek Listesi
Sosyal Kulüpler
Rehberlik Etkinlik Takvimi
Sınav Takvimi
Ders Zaman Çizelgesi
Öğretmen- Veli Görüşme
Veli Toplantı ve Seminerleri
Etüt Programı
Öğrenci,Veli El Kitabı
Servis Hizmetleri
Akıllı Kart Kullanımı
Faydalı Linkler
Collapse Kayıt ve BurslulukKayıt ve Bursluluk
Kayıt Takvimi
Okul Ücretleri
Bursluluk Kriterleri
Ön Kayıt Formu
Kurs Kayıt Formu
Kayıt Bilgilendirme Broşürü
2017 RBS Sonuç
Collapse DallarDallar
Yayınlarımız
Rota Online
Öğrenci Çalışmaları
Rehberlik
Multi Media
Sosyal Sorumluluk Projeleri
Başarılarımız
Mezunlar Derneği
Collapse Haber ve DuyurularHaber ve Duyurular
Haftanın Kitabı
İlkokul Bülteni
Rota Matematik Yarışması Sonuçları
Haftanın Kitabı
II. TEOG Sınavı Başarı Tablomuz
İlkokul Bülteni
İlkokul Bülteni
Haftanın Kitabı
Rota Eğitim Kurumları Satranç Turnuvası
Haftanın Kitabı
Nisan Ayının Dergisi
III. Rota Gençlik Çalıştayı
Haftanın Kitabı
Okul öncesi Semineri
RBS Sonuç
Haftanın Kitabı
RBS Salon Bilgileri
Haftanın Kitabı
MEB Liseler arası Yüzme Grup Müsabakaları
Haftanın Kitabı
Haftanın Dergisi
Haftanın Kitabı
İzmir MEB Liselerarası Gençler Yüzme Şampiyonası
1. TEOG Sınavı Başarı Tablomuz
Ayın Dergisi Ocak 2017
Haftanın Kitabı 2 Ocak 2017
Avrupa Gezisi Veli Bilgilendirme
Haftanın Kitabı 26 Aralık 2016
RotaMatematik 2016-2017
Bu Haftanın Kitabı
Düş Günlüğü 2016-2017
Rota BT Bülteni 9. sayı yayında
Haftanın Dergisi
Bu Haftanın Kitabı
İlkokul Kasım Ayı Bültenimiz
Rota Koleji Yüzme Şenliği
IV. Rehberlik Sempozyumu
Kunter KURT Okulumuza Geliyor...
Anasınıfı Aralık Ayı Bültenimiz
TEOG Sınav Salonları Açıklandı...
Haftasonu Kursları Hakkında Bilgilendirme
İlkokul Bülteni
2016 Ösys Sonuçlarına Göre Kazanan Öğrencilerimiz
29 Ekim Töreni Bilgilendirme
Okul Aile Birliği Toplantısı Ortaokul-İlkokul
Okul Aile Birliği Toplantısı
Eğitim-Öğretim Desteği Başvurularının Birinci Aşaması Sonuçlandı
Rota Koleji Tanışma ve Kitap – Kıyafet– Kırtasiye Satışı
Eğitim - Öğretim Desteği (Teşvik) 2016 Başvuruları Hk.
8. Sınıf Hızlandırma ve 5. Sınıf Oryantasyon Programımız
Beste AKDOĞAN, Milli Takımda
Türkiye Festival Voleybol Y.K. Şampiyonluk Maçları
İlkokul Bülteni MAYIS - HAZİRAN 2O16
Yaz Dönemi Spor Okulları ve Enstrüman Kursları
Rota Koleji Yaz Okulu
Okul Sporları Federasyonu Minikler Yüzme Müsabakaları
Rotamatematik Sınav Sonuçları Açıklandı.
2016 MEB Yıldızlar Yüzme Türkiye Şampiyonası Grup Müsabakaları - Çanakkale
Türkiye Şampiyonu Rotatech 2016 FIRST® LEGO® League Dünya Festivalinde...
Anadolu ve Fen Lisesi Müzik Grubumuz Finale Yükseldi.
Rota Fen Lisesi Genius Olimpiyatlarında
RotArt Resim Yarışması Başvuruları Sona Ermiştir.
RotaMatematik Turnuvası Başvuruları Sona Ermiştir.
Junior Fll Yarışmaları
Würzburg - Schweinfurt FHWS Uygulamalı Bilimler Üniversitesi ile protokol
MEB Yıldızlar İzmir Şampiyonası – 30-31 Mart – 02 Nisan 2016
Rota Koleji Polonya Yolcusu
The First Short Story Competition
Rota Koleji TÜBİTAK 2016 İzmir Bölge Sergisi’nde
Yaratıcı Yenilikçi Öğretmen Semineri
Kayıt Koşulları ve Bilgilendirme 2016
2016 RBS Sınav Sonucları
Lise Müzik Dergisi `RotaSound`un 2.Sayısı Yayınlandı
RotART Canlı Resim Yarışması
RotART Canlı Performans Resim Yarışması
Düş Günlüğü”nde Değerlendirme
İlkokul Tanıtım Semineri
Intersteno Türkiye Şampiyonası
Takımımıza Başarılar dileriz.
Wınterfest
İlkokul Bülteni
Çanakkale de Zafer...!
Liseler Arası Müzik Yarışması
2016 RBS Örnek Soruları
Yüzme İl Birinciliği
RotaBT`nin 9. sayısı yayında
II. Rota Gençlik Çalıştayı
Veli Akademisi
Canan Tan ile Rotamız Edebiyat
Acil Ambulans Hizmeti
Okul Aile Birliği Aile Buluşması 2015
RotaMatematik 2015
Boydan Boya Avrupa
Rehberlik Sempozyumu 2015
Düş Günlüğü Yarışması
İlkokul Bülteni Kasım 2015
İlkokul Bülteni
8. Sınıflar Veli Toplantısı
Rota Koleji Harvard Yolcusu
Cumhuriyet Bayramı Bilgilendirmesi
Yazarlarımızla Buluşuyoruz...
Okul Öncesi Veli Toplantısı ve Semineri
Okul Aile Birliği Olağan Genel Kurul Toplantısı
Rota Koleji Spor Kulübü Dostluk Turnuvası
İlkokul Bilişim Teknoloji Laboratuvarı - 2015
2015-2016 Eğitim ve Öğretim Desteği Yerleştirme Sonuçları
Eğitim-Öğretim Desteği Başvurularının Birinci Aşaması Sonuçlandı
1. Sınıflarımızın Oryantasyon Süreci
Rota Koleji Tanışma ve Kitap – Kıyafet– Kırtasiye Satışı
Apple Ürünleri Edinimi
Eğitim-Öğretim Desteği (Teşvik) Başvuruları Bilgilendirmesi
RotaIT, Bilişim Teknolojileri Bülteni 8. Sayısı
Lego Education Atölye Çalışmaları 16-17 Haziran`da
Rota Kültür ve Sanat Dergisi 4. Sayısı
Voleybol Kursu
Basketbol Kursu
27-29 Mayıs 2015 - Okullar Arası Türkiye Yüzme Şampiyonası - Çorum
19 Mayıs Töreni Bilgilendirme
8. Sınıf Ortak Sınav Salon Listeleri (29-30 Nisan)
SAMSUNG GELECEĞİN MUCİTLERİ 2. BİLİM YARIŞMASI
Vodafone FreeZone 18. Liselerarası Müzik Yarışması
2. Okul Öncesi Öğretmen Semineri
İpek ONGUN ve Defne ONGUN Rota Koleji`nde...
RBS Sonuç
Gençlik Çalıştayı Başvuru
Rota PI Günü Etkinlikleri
Yazar -Şair Eşref KARADAĞ`ı Konuk Edeceğiz...
RotaSound
2015 RBS (Rota Bursluluk Sınavı) Bilgilendirme Yazısı
23 Ocak 2015
Varsa Fikriniz RotAmazon”a Bekleriz
2015 Rota Bursluluk Sınavı (RBS) duyurusu
Ortaokul yılbaşı tatili duyurusu
İlkokul yılbaşı tatili duyurusu
Fen ve Anadolu Lisesi Telafi Sınavları Programı
Rota Koleji - MEB Teşvik Bilgilendirme Yazısı
Adım Adım Avrupa...
Veli Semineri Duyurusu
International Folklore Festival `Plctekna`
Veli Semineri Duyurusu
Ortaokul Haftasonu Akademik Kursları Hk.
Haftasonu İngilizce Kursları Hakkında
TEOG için Sınav Salon Listeleri
TEOG Sınavı Bilgilendirme Duyurusu
Tüm Öğretmenlerimizin Öğretmenler Günü kutlu olsun
Rota Koleji M.U.N. Kulübü Öğrencileri
Aile Buluşması (Okul Aile Birliği)
1. Sınıflar Veli Toplantısı Bilgilendirme Duyurusu
Ortaokul Veli Toplantısı Bilgilendirme...
Her Yerde Almanca...
Anadolu ve Fen Lisesi Veli Toplantısı Bilgilendirmesi
2013 Vergilendirme Dönemi Ödül Töreni
Minticity Rota`da...
28 Ekim Cumhuriyet Bayramı Tören Bilgilendirmesi...
Okul Aile Birliği Seçim Sonuçları...
Sömestrde İngiltereye gidiyoruz.
(GÜNCELLENDİ) Cumhuriyet Bayramı Bilgilendirmesi İlkokul ve Ortaokul
(GÜNCELLENDİ) 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı Bilgilendirmesi
Online Practice
Anasınıfı Veli Toplantısı
Okul Aile Birliği Olağan Genel Kurul Toplantısı
Spor Okulları ve Entruman Kursları
İngilizce Hazırlık Kursları
Öğrencimiz Utku Deniz DEMİR, milli takım oyuncu havuzunda…
Öğrencimiz Doğancan KADIOĞLU, Milli Takımda...
Rotatech Stars Canlı Yayında...
ÇEKOOP TEŞEKKÜR BELGESİ
Yaz Dönemi Kursları
Bilişim Teknolojileri Bülteni Sayı 7
Bilişim Teknolojileri Bülteni Sayı 8
Yarı Final Başarısı
Bilişim Teknolojileri Bülteni Sayı 6
RBS Sınıf Listeleri
ROTA KOLEJİ YILDIZ ERKEK BASKETBOL TAKIMIMIZ TÜRKİYE ŞAMPİYONASINDA
Cambridge Sınavları Bilgilendirme Yazısı
24-26 Şubat 2014 - Okullar Arası Küçükler Yüzme İl Birinciliği Yüzme Yarışları
17-19 Şubat 2014 İzmir Okullar Arası Yüzme İzmir İl Birinciliği Yarışmaları
Disneyland`a gidiyoruz.
ADIM ADIM ORTA AVRUPA BALKAN
`ROTAMATEMATİK` Matematik Yarışması
`Düş Günlüğü`
GO TURNUVASI
Bilişim Teknolojileri Bülteni Sayı 5
Uluslararası Kariyer Merkezimiz hizmetinizde...
Tatilde adresin neresi?
Düş Günlüğü Masal, Öykü ve Şiir Yarışması
16-17 Kasım 2013 Kısa Kulvar Baraj Geçme Müsabakaları
2013 Kasım Ayı İzmir Kültür Sanat Etkinlikleri
Lise Veli Toplantıları ile ilgili bilgilendirme
29 Ekim Cumhuriyet Bayramı hakkında bilgilendirme
Yeni Sınav Sistemi Hakkında Bilgilendirme
2013 Okul Aile Birliği Olağan Genel Kurul Toplantısı
ESOL Sınavları Başarı Belgelerinin Takdimi
Spor Okulu ve Enstruman Kursları
COMENIUS PROJESİ WEB SİTEMİZ Yayına Girmiştir...
Rehberlik Duyurusu
Our Back to School Video
Merkezi Sistem Ortak Sınav Yapılacak Derslerin Çalışma Takvimine Göre Konu/Kazanımların Dağılım Çizelgeleri
Temel Eğitimden Ortaöğretime Geçiş Sistemi
Öğretmen Fotoğraf Çekimi
Kıyafet Satış
Yangın Tatbikatı gerçekleştirildi.
İngilizce Kur Sınavları
Ortalama Yükseltme ve Sorumluluk Sınavları İle İlgili Duyuru
8. Sınıflar Eylül Dönemi SBS Çalışma Takvimi
Futbol Turnuvalarımız Başladı
Çocuklarımızın Kazı Macerası
El Yapımı Abaküs
2011 - 2012 Eğitim Öğretim Yılını Açtık
ÖSYS Yerleştirmeleri Açıklandı
Salsa Dansı Türkiye 2.liği...
Rota Lise Bayan Voleybol Takımımız İlçede Birinci.
Ortalama Yükseltme Sınavı Tarihleri
Rota Koleji Canlı Yayında
`ARE WE READY FOR THE CHANGING CLIMATE?” Projemiz Onaylandı…
Rota Koleji Yüzme Kursu
Lego Atölyesi
Rota Koleji Yaz Okulu
Veli Bilgilendirme
Rehberlik Bülteni Sayı:4
Rota Lise Bayan Voleybol takımımız Finalde...
Bilişim Teknolojileri E-Bülteni 2
Bilişim Teknolojileri E-Bülteni 3
Rota Kültür ve Sanat Dergisi 2012
Rota Kültür-Sanat Dergisi 2013
Tübitak Proje Yarışması Ege Bölge Üçüncülüğü
Tübitak ve Bu Benim Eserim Başarısı
Spor ve Enstruman Kursları
Erken Kayıt Dönemi Başladı
First Lego Liginde RotaTech Şampiyon oldu.
Hafta Sonu Kurs Programımız
Çanakkale Şehitleri...
LLoret De Mar Festivali
Rota Koleji
LEGO’ya Rota Ambargosu devam ediyor…
Rota Koleji Tanıtım Filmi
Rota Koleji
Rota Koleji
Bilişim Teknolojileri E-Bülteni 2
Okul Kıyafetleri Değerlendirme Sonuçları
2012-2013 Eğitim Öğretim Yılı Etkinlik Takvimi (Güncellenmiş)
BT E-Bülteni Sayı 1
Evde İngilizce Nasıl Çalıştıracağım?
Askeri Lise Başvuruları
E-Atıkları Topluyoruz
Collapse EtkinliklerEtkinlikler
Deulısh Party
2.Sınıf Ekler Etkinliği
Sasalı Doğal Yaşam Parkı
Matematik Yarışması
İngilizce Drama Yarışması
4.Sınıflar Proje Yarışması
Sosyal Sorumluluk Projesi
Bahar Şenliği
Aşçılık Kulübü
Türkiye Haritası Etkinliği
Question Words
Şiir- Kompozisyon- Hikâye Yarışmaları
Anasınıfı Öğrencilerimizin Tiyatro Keyfi
3 Dilek Tut 1`i Senin Olsun
Almanca Telc Sınavı
MUNIAL Başarımız
Üniversite Tanıtım Semineri
19 Mayıs Atatürk’ü Anma ,Gençlik ve Spor Bayramı Törenimiz...
Yapmaktan Hoşlandıklarım
19 Mayıs Atatürk’ü Anma Gençlik Ve Spor Bayramı
Kukla ve Maskeler
Voleybol Yıldız(ORTAOKUL) Türkiye Finalleri
Okul Voleybol Takımı
İnternet Haftası Sosyal Sorumluluk Projesi
Tübitak Türkiye Finallerinde Üçüncüyüz
Lise Tanıtımı
Anneler Günü Kutlaması
Engelliler Haftası
Fikir ve Proje Yarışması
Anasınıfı Yıl Sonu Gösteri Programı
Matematik Yarışması
Öykü Yazma Yarışması
Strateji Oyunları Yarışması
Destination Imagination Rising Stars
MASA TENİSİ
MASA TENİSİ
Tiyatro Festivali
Torbalı, Key Museum Araba Müzesi
THY 6. Bursa Bilim Şenliği
Rota Koleji Samsun’dan şampiyonlukla döndü!
1/E-F Okuma Bayramı
Matematik Yarışması
1-C ve 1-D Okuma Bayramı
Hayalimdeki Dünya Resim Yarışması
Bahar Şenliği
Küp Yapımı
1-A ve 1-B Okuma Bayramı
Tohumun Çimlenmesi
Başarı Konulu Münazara Etkinliği
Bayer Liselerarası Bilim Yarışması
Proje Yarışması
6.Yaşamda Kalite Proje ve Fikir Yarışması
İl Milli Eğitim Müdürlüğü Teşekkür Ödülü
Ah Şu Büyükler
İzmir’in Fethi
İngilizce Dublaj Yarışması
Bilim Çocuk Kulübü Anaokulu Gösteri Deneyleri
Simple Past Tense
Sleeping Beauty - İngilizce Drama Gösterisi
Suyun Dökülmemesi Deneyi
Cerablus’a Yardım Kampanyası
Botanik Bahçesi
İzmir Liseler Arası Solo Ses Yarışması
Letonyadan mektup var
Kitap Fuarı Gezisi
Sanat Gecesi
Yazar Söyleşisi
22. Tüyap Kitap Fuarı
Özel Ege Lisesi Proje Fen Bilimleri Proje Sergisi
Bu Benim Eserim Bölge Sergisi
Mevsimler
Ergenlik Dönemi ve Temizlik Alışkanlıkları
Ege Üniversitesi Tanıtım Gezisi
23 Nisan Konseri
Barış İstiyoruz
Üniversite Tanıtımı Gezimiz
23 Nisan Panomuz
Botanik Bahçesi Gezimiz
Kompozisyon ve Şiir Yarışması
Resim Yarışması...
23 Nisan Konulu Resim Yarışması
Minik Bilim Kahramanları Buluşuyor/FLL Jr., 22 Nisan 2017, Fuar İzmir
Aşçılık Kulübü Kurabiye Yapımı
8.Sınıf Hızlandırma Programı
23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı
Yazar Söyleşisi
Ses Deneyi
İzsu İçme Suyu Arıtma Tesisi
Sevgi Ayımız
Fizik Dersi Uygulamaları
Ortaokul Tiyatro Kulübü Etkinliği
3. RotART Canlı Performans Resim Yarışması
Rota Koleji Satranç Turnuvası
Meslek Tanıtımı
İnternet Haftası
Tales Matematik Müzesi Gezisi
KEY Museum Otomobil Müzesi Gezisi
Trafik Kurallarını Öğrenme
Yerel Ticaret Fuarı
Rota Kolejine Büyük İlgi
Büyüklere Masallar
Kitap Sevgisini Geliştirme
Radyo ve Televizyonculuk
Pozitif Davranışlar Eğitimi
Kaplumbağa ve Tavşan Masalı
İletişim Sunumu
Sevme ve Sevilmenin Anlamını Kavrayabilme
Arkadaşlık İlişkilerini Güçlendirme
Mikroskobik Canlıların Gözlenmesi
1E – 1F Sınıfı Yufi’nin Düşleri
İlkokula hazır mıyım?
Üniversite Tanıtım Fuarı Gezisi
Aile Katılımı
Sınıf içi etkinlik
1A – 1B Sınıfı Yufi’nin Düşleri
1C – 1D Sınıfı Yufi’nin Düşleri
Aşçılık Klübü Tuzlu Kurabiye Yapımı
Bahar Lions Kulübü Kompozisyon Yarışması
DI Polonya Turnuvası
48.Tübitak Araştırma Proje Yarışması
Ver Elini Öğretmenim, Dünya-m Değişsin
4. Eğitim Teknolojileri Konferansı
ORMAN HAFTASI
Öykü yazma etkinliği
Bora`mıza Vedamız...
Düş Günlüğü Masal-Öykü-Şiir Yazma Yarışması
İzmir Yıldız Kızlar İl Tenis Turnuvası
5.Kısa Oyun Festivali
Fildişi Macunu Deneyi
Polonyada ülkemizi temsil ediyoruz.
İzmir Huzurevi Yaşlı Bakım ve Rehabilitasyon Merkezi
Küçük Erkekler Yüzme İl Birinciliği
Küçük Kızlar Yüzme İl Birinciliği
Çanakkale Şehitlerini Anma Töreni
Meslek Tanıtımı
Pİ Günü Kutlamaları
Strateji Oyunları Yarışması
Matematik Yarışması
16. Günaydın Edebiyat Öykü- Şiir- Masal Yarışması
Yazar Söyleşisi
Çanakkale Müzesi
DI Türkiye Turnuvası
Okul Öncesi Öğretmen Semineri
Kum Sanatı
Sevgi-Saygı Panosu
‘Işığın Ustaları’’ Konulu Resim Sergisi
Muzaffer KALE ve Eserleri
3-E Sınıfı Nehrin İki Yakası” adlı Drama Gösterisi
Colour of the Week
`Perdeler Açılıyor” Oyunu
Problem Tarama
1.Sınıfların Göz Sağlığı Kontrolü
ROTATECH Robot Takımımız Danimarka Yolcusu!!!
2. Sınıf Öğrencilerimizle Market Alışverişi
Meslek Tanıtımı
Bisküvili Pasta
3-H Sınıfı Nehrin İki Yakası” adlı Drama Gösterisi
3-İ Sınıfı Nehrin İki Yakası” adlı Drama Gösterisi
Uzay Kampı Gezisi
Kurabiye Yapımı
Sabun Yapımı
Gezi Kulübü Öğrencileri İzmir Etnografya Müzesi’nde
3-G Sınıfı Nehrin İki Yakası” adlı Drama Gösterisi
Kimyasal Değişimin Deneyi
EÇEV 3. İzmir Çocuk ve Gençlik Edebiyatı Günü
3-F Sınıfı Nehrin İki Yakası” adlı Drama Gösterisi
Düş Günlüğü Yarışması
3-D Sınıfı Nehrin İki Yakası” adlı Drama Gösterisi
3/C Drama Gösterisi Nehrin İki Yakası...
Bileşik ve Element Molekül Modelleri Yapımı
Biyoloji Dersi Uygulamaları
İstiklal Marşı’nı Okuma Yarışması
YGS Öncesi Bilgilendirme Semineri
Rota Bursluluk Sınavı ve Ortaokul Tanıtım Semineri
3-B Sınıfı Nehrin İki Yakası” adlı Drama Gösterisi
Teknoloji Bağımlılığı Semineri
Planetino ve Ailesini Tanıtıyoruz
Türkiye İhsan Yener Klavye Şampiyonası
3-A Sınıfı Nehrin İki Yakası” adlı Drama Gösterisi
Okulumuzda Veli Akademisi gerçekleştirildi
İlkokul Tanıtım Semineri
ROTASTARS FLL takımımız Turnuva ÜÇÜNCÜSÜ
ROTATECH takımımız FLL Turnuva İKİNCİSİ
Üniversite Gezisi
Breakfast Time (Kahvaltı Etkinliği)
Konak- Milli Kütüphane Gezisi
Rota Koleji Lise Kız Yüzme Takımımız Türkiye Finallerinde!
Kısır Yapımı
Yoğunluk Deneyi
Bursluluk Sınavı Bilgilendirme Semineri
Minik B Erkekler Artistik Cimnastik
Minik A Erkekler Artistik Cimnastik
Rota Koleji Yüzme Takımı
Rota Koleji Yüzme Takımı
Rota Koleji Yüzme Takımı
İstiklal Marşı Güzel Okuma Yarışması
Beslenme ve Trafik Kuralları
Satranç`ta Türkiye İkinciliği
Dijital Hikâye
Müzik Dinletisi
Türkçe Dil Etkinliği
Basketbol Takımımız İl Dördüncüsü
Yıldız Kızlar Takımımız İl Şampiyonu
Rota`da Karne Sevinci
2E ``Duygu Dedektifi`` Drama Oyunu
2D Duygu Dedektifi`` Drama Oyunu
Tepecik SGK Hastanesi-Onkoloji Bölümü
Mancınıklar Yarışıyor
Öğrencimiz Türkiye Şampiyonu
Kum Sanatı
Strateji Oyunları Yarışması
Behçet Uz`da Tedavi Gören Çocuklara Moral Gecesi
Voleybolda İzmir 2.si olduk.
Rota Şampiyon
‘’Ergenlik Dönemi‘’ Hakkında Farkındalık
Satrançta Büyük Başarı
Lise Yüzme Takımlarımızdan Büyük Başarı
2/F ``Duygu Dedektifi`` Drama Gösterisi
Kendi Enstrümanımı Kendim Yapıyorum
Şiir Yazımı
2/C ``Duygu Dedektifi`` Drama Gösterisi
Bileşik ve Element Molekül Modelleri Yapımı
2/B ``Duygu Dedektifi`` Drama Gösterisi
Masal Atölyesi Yapma
Makarna Salatası Yapımı
2/A Duygu Dedektifi” Drama Gösterisi
Sağlıklı Beslenme
Mektup Yazma
Maddenin Halleri
Fizik Dersi Uygulamaları
Bilişim Kurtlarından 2017’ye Merhaba
5.Sınıf Öğrencileri Robot Tasarladılar.
İngilizce Konuşma Yeterliliğini Ölçme
At the Post Office
Ayakkabı Fabrikası Gezisi
Şiir Dinletisi
Duyguları Anlama
Nükleer Bilimler Enstitüsü
Bilişim ve İnternet Kulübü Teknoloji Gezisinde
Türkiye Cumhuriyeti Bölgelerinin Kültürel Özelliklerini Tanımak
Aile Katılımı Meslek Tanıtımı
Doğanın ve Bitkinin Hayatımızdaki Önemi
Eş Anlamlılar Etkinliği
Bisküvili Pasta
Bir Kıyafet Bir Gülücük
BATTLE SHEEP Strateji ve Zekâ Oyunu
Bonibon Şekerler ile Grafik Oluşturma
‘Sınavdır Geçer’ Semineri
Çalışma Davanışı Değerlendirme Sunumu
Kedi Maması Etkinliği
Astronomi Kulübü
İslamiyet Öncesi Türk Destanlarını Tanımak
Yaren Bebek Kampanyası
7. Sınıf Sosyal Sorumluluk Proje Gezisi
Hangi Derse Nasıl Çalışılır?” Konulu Seminer
8.Sınıf Rehberlik Dersi
Yazar Söyleşisi
Ayın Sınıfı
Tutum Yatırım ve Türk Malları
Göktürk Alfabesini Tanımak