• TR
  • EN
  • 2019 Okul Sporları Yüzme Gençler İzmir İl Birinci

    ROTA KOLEJİ

    ÖZEL ROTA ANADOLU VE FEN LİSESİ

    2019 OKUL SPORLARI YÜZME GENÇLER İL BİRİNCİLİĞİ

    8-9 Ocak 2019 tarihleri arasında İzmir Dokuz Eylül Üniversitesi Yüzme Havuzunda yapılan Okul Sporları Yüzme Gençler İl Birinciliği Müsabakalarına Rota Kolejini temsilen 8 Erkek ve 6 Bayan toplam 14 sporcumuz ile Beden Eğitimi Öğretmenlerimizden Halit Pars ve antrenörlerimizden Çagdaş Coşar ile Canan Güçer katılmışlardır.

    Genel toplamda takım halinde;

    Yüzme Gençler Bayan Takımımız İzmir Şampiyonu,

    Yüzme Gençler Erkek Takımımız İzmir İkincisi olarak müsabakaları tamamlamıştır.

    Hem bayan hem erkek gençler yüzme takımlarımız Türkiye Şampiyonası için GRUP müsabakalarına gitmeye hak kazanmışlardır. Başarılı sonuçlar elde eden sporcularımızı, emeği geçen antrenörlerimizi ve öğretmenlerimizi tebrik ederiz.

    Zeynep ÖZÜDOĞRU

    50m Kelebek BİRİNCİLİK

    100m Sırtüstü BİRİNCİLİK

    200m Serbest BİRİNCİLİK

    100m Kelebek İKİNCİLİK

    200m Karışık İKİNCİLİK

    Karya SEKMAN

    50m Kurbağalama BİRİNCİLİK

    100m Kurbağalama BİRİNCİLİK

    50m Serbest BİRİNCİLİK

    200m Karışık ÜÇÜNCÜLÜK

    100m Serbest DÖRDÜNCÜLÜK

    İlayda AKSOY

    50m Kelebek ÜÇÜNCÜLÜK

    100m Kelebek DÖRDÜNCÜLÜK

    Taner AKDENİZ

    50m Kurbağalama DÖRDÜNCÜLÜK

    50m Serbest DÖRDÜNCÜLÜK

    Beste AKDOĞAN

    100m Kurbağalama DÖRDÜNCÜLÜK

    4x50m Karışık Bayan Bayrak Takımı BİRİNCİLİK

    (Beste Akdoğan, İlayda Aksoy, Karya Sekman, Zeynep Özüdoğru)

    6x50m Serbest Bayan Bayrak Takımı İKİNCİLİK

    (Aylin Uysal, Beste Akdoğan, İlayda Aksoy, Karya Sekman, Tuana Ateş, Zeynep Özüdoğru)

    4x50m Karışık Erkek Bayrak Takımı İKİNCİLİK

    (Çağatay İşçi, Sezgin Taştabanoğlu, Taner Akdeniz, Tarkan Yaman)

    6x50m Serbest Erkek Bayrak Takımı İKİNCİLİK

    (Çağatay İşçi, Hakan Berke Şirvan, Sezgin Taştabanoğlu, Taner Akdeniz, Tarkan Yaman, Umut Köycü)

    8 Ocak 2019

    Bu İçeriği Paylaş