• TR
  • EN
  • Gurur Tablomuz

    Rota Koleji Spor Kulübü Erkek takımı İzmir Şampiyonu olmuştur!!!

    Rota Koleji Spor Kulübü Bayan takımı İzmir Şampiyonu olmuştur!!!

    Cansın Şovalye Önkol
    50 m Serbest 
    İzmir Şampiyonu
    200 m Sırtüstü 
    İzmir Şampiyonu
    50 m Sırtüstü 
    İzmir 2.liği
    100 m Sırtüstü 
    İzmir Şampiyonu

    Doğa Atici
    50 m Kelebek 
    İzmir 3.lüğü
    100 m Kelebek 
    İzmir 2.liği
    200 m Kelebek 
    İzmir Şampiyonu
    50 m sırtüstü 
    İzmir 2.liği

    Uygar Hephoşcan
    50 m Kelebek 
    İzmir Şampiyonu
    100 m Kelebek 
    İzmir Şampiyonu
    200 m Kelebek 
    İzmir Şampiyonu
    50 m Sırtüstü 
    İzmir Şampiyonu

    Ezgi Narin
    400 m Serbest 
    İzmir 4.lüğü
    200 m Sırtüstü 
    İzmir 2.liği
    50 m Sırtüstü 
    İzmir 3.lüğü
    100 m Sırtüstü 
    İzmir 2.liği

    Aslı Yılmaz
    200 m Kurbağalama 
    İzmir Şampiyonu
    200 m Karışık 
    İzmir Şampiyonu
    100 m Kurbağalama 
    İzmir Şampiyonu
    50 m Kurbağalama 
    İzmir Şampiyonu

    Emre Akar
    50 m Serbest 
    İzmir 2.liği
    400 m Serbest 
    İzmir 2.liği
    200 m Serbest 
    İzmir Şampiyonu!!!
    100 m Serbest 
    İzmir 2.liği

    Karya Sekman
    50 m Serbest 
    İzmir 3.lüğü
    200 m Serbest İzmir 3.lüğü
    50 m Kurbağalama
    İzmir 2.liği

    Tarkan Yaman
    200 m Sırtüstü 
    İzmir 2.liği
    100 m Sırtüstü 
    İzmir 2.liği

    Irmak Şengüder
    200 m Sırtüstü
    İzmir 4.lüğü

    Taner Akdeniz
    200 m Karışık 
    İzmir 3.lüğü
    200 Kurbağalama 
    İzmir 3.lüğü
    50m Kurbağalama 
    İzmir Şampiyonu
    100 m Kurbağalama 
    İzmir 2.liği

    Özel Rota koleji Erkek bayrak Takımı

    4x200 Serbest Bayrak İzmir Şampiyonu!!!
    4x100 Serbest Bayrak 
    İzmir Şampiyonu!!!
    4x100 m Karışık Bayrak 
    İzmir Şampiyonu!!!

    Özel Rota Koleji Bayan Bayrak Takımı

    4x200 m Serbest Bayrak İzmir Şampiyonu!!!
    4x100 m Karışık Bayrak 
    İzmir Şampiyonu!!!
    4x100 m Serbest Bayrak
    İzmir Şampiyonu!!!

    olmuştur...

    20 adet ALTIN madalya!!
    12 adet GÜMÜŞ madalya!!
    6 adet BRONZ madalya!!
    2 adet BRONZ madalya(4.lük)!!

    Yarışlar toplamında 40 MADALYA!!
    Bayan-Erkek takımları
    İZMİR ŞAMPİYONU...

     

    10-12 Nisan 2017 tarihlerinde İzmir Alsancakta yapılan yüzme grup müsabakalarında Rota Koleji Spor Kulübünü temsilen 9 sporcumuz mücadele etmiştir. Tüm sporcularımız derecelerini geliştirerek ve hedef barajlarını geçerek müsabakaları tamamlamıştır. Müsabakalarda sporcularımız toplamda 40 madalya almıştır. Sporcularımızı tebrik eder ve Türkiye Finallerinde başarılar dileriz.

     

    12 Nisan 2017

    Bu İçeriği Paylaş