• TR
  • EN
  • Rota Koleji Spor Kulübü Yüzücü Miniklerinin büyük başarısı…

    ROTA KOLEJİ SPOR KULÜBÜ

    YÜZME ŞUBESİ

     

     

    Can Kulduk ve Timur Akıncı anısına 29 Temmuz 2016 Cuma günü Alsancak Atatürk Yüzme Havuzunda yapılan 2007-2008-2009 yaş grupları İzmir Şampiyonasına Rota Koleji Spor Kulübü’nü temsilen 26 sporcumuz katılmıştır. Tüm sporcularımızı kutlar, başarılarının devamını dileriz.

    Birincilik: 12,  İkincilik: 4, Üçüncülük: 2 olmak üzere toplamda 18 madalya alınmıştır.

    Kelebek (Kızlar)

    Zeynep İlkem KORKMAZ 2007 1.lik,

    Bilge PARLAR 2008 2.lik,

    Damla AKKAYA 2008 5.lik,

     

    Kelebek (Erkekler)

    Can KARASU 2007 1.lik,

    Yağız ÖNAL 2008 1.lik,

    Emirhan SEVER 2009 1.lik,

    Tuna ÖVÜNÇ 2007 4.lük,

    Uğurcan SAĞLAMOĞLU 2007 9.luk,

     

    Kurbağa (Kızlar)

    Halenur BUDAK 2007 1.lik

    Öykü Su AKIL 2007 10.luk,

    Bediye EKİNCİ 2007 20.lik,

     

    Kurbağa (Erkekler)

    Tomris Buğrahan APAYDIN 2007 1.lik,

    Erkin BEKTAŞ 2009 1.lik,

    Mehmet Ege ÇETİNER 2008 3.lük,

    Mehmet USLU 2009 4.lük,

    Mert AKKAŞ 2007 5.lik,

    Ediz ACIBADEMLİ 2008 6.lık,

    Toprak BATTAL 2008 10.luk,

    Kayra Yiğit GÜL 2008 15.lik,

    Buğra KOÇKESEN 2007 19.luk,

     

    Serbest (Kızlar)

    Halenur BUDAK 2007 1.lik

    Şimal AKGÜNER 2008 1.lik

    Bilge PARLAR 2008 2.lik

    Yağmur UYANIK 2008 5.lik,

    Hasibe Doğa YILMAZ 2007 7.lik,

    Damla AKKAYA 2008 21.lik,

    Bediye EKİNCİ 2007 37.lik,

     

    Serbest (Erkekler)

    Can KARASU 2007 1.lik

    Emirhan SEVER 2009 1.lik

    Tomris Buğrahan APAYDIN 2007 6.lık,

    Yağız ÖNAL 2008 6.lık,

    Tuna ÖVÜNÇ 2007 9.luk,

    Mehmet Ege ÇETİNER 2008 10.luk,

    Ege YAVUZIRMAK 2007 16.lık,

    Göktürk Emirçaka DOĞANAY 2008 19.luk,

    Toprak BATTAL 2008 23.lük,

    Uğurcan SAĞLAMOĞLU 2007 29.luk,

    Rüzgar BATTAL 2008 31.lik,

    Mert AKKAŞ 2007 33.lük,

    Ediz ACIBADEMLİ 2008 33.lük

    Buğra KOÇKESEN 2007 40.lık,

    Kayra Yiğit GÜL 2008 41.lik,

     

    Sırtüstü (Kızlar)

    Zeynep İlkem KORKMAZ 2007 2.lik

    Şimal AKGÜNER 2008 2.lik

    Yağmur UYANIK 2008 3.lük,

    Hasibe Doğa YILMAZ 2007 8.lik,

    Öykü Su AKIL 2007 12.lik,

     

    Sırtüstü (Erkekler)

    Erkin BEKTAŞ 2009 1.lik

    Ege YAVUZIRMAK 2007 6.lık,

    Mehmet USLU 2009 9.luk,

    Göktürk Emirçaka DOĞANAY 2008 18.lik,

    Rüzgar BATTAL 2008 31.lik.

    29 Temmuz 2016

    Bu İçeriği Paylaş