• TR
  • EN
  • Rotalı Yüzücülerimizin Başarıları

     5-7 Haziran 2017 tarihlerinde yapılan MEB İzmir Minikler A ve B kategorilerinde BAŞARILARIMIZ;

    Toplam 17 ŞAMPİYONLUK..
    Toplam 13 İKİNCİLİK...
    Toplam 5 ÜÇÜNCÜLÜK..
    Toplam 3 DÖRDÜNCÜLÜK...
    Genel Toplamda 38 MADALYA

     

    Arda AKKOYUN

    2007 Doğumlu Erkekler
    50 m Serbest İZMİR 2.lik
    100 m Sırtüstü İZMİR ŞAMPİYONU
    100 m Serbest İZMİR 2.lik
    50 m Sırtüstü İZMİR 2.lik

     

    Can KARASU

    2007 Doğumlu Erkekler
    50 m serbest İZMİR ŞAMPİYONU
    50 m kelebek İZMİR ŞAMPİYONU
    100 m Serbest İZMİR ŞAMPİYONU

    Emirhan SEVER

    2009 Doğumlu Sporcular

    100 m Serbest İZMİR ŞAMPİYONU
    50 m Sırtüstü İZMİR ŞAMPİYONU
    50 m Serbest İZMİR 2.si

    Erkin BEKTAŞ

    2009 Doğumlu Sporcular

    50 m Kurbağalama İZMİR 2.si
    100 m Kurbağalama İZMİR 3.sü

    Hasibe Doğa YILMAZ

    2007 Doğumlu Bayanlar
    100 m Serbest İZMİR 5.lik

    4x50 m karışık Bayrak Açık ara fark ile İZMİR ŞAMPİYONU

    4x50 m Karışık Bayrak Bayan İZMİR ŞAMPİYONU 

    Halenur BUDAK

    2007 Doğumlu Bayanlar
    50 m Kurbağalama İZMİR ŞAMPİYONU
    100 m Kurbağalama İZMİR ŞAMPİYONU
    50 m Serbest İZMİR 2.si
    100 m Serbest İZMİR ŞAMPİYONU

    Mert BAŞARAN

    2007 Doğumlu Erkekler
    50 m Kurbağalama İZMİR 4.lük
    100 m Kurbağalama İZMİR 5.lik

    Öykü ELKAYA Bayanlar
    100 m Sırtüstü İZMİR 5.lik

    Önder AKGÜN

    2008 Doğumlu Erkekler
    50 m Kelebek  İZMİR 3.sü
    100 m Karışık İZMİR 2.si

    4x50 m Serbest Bayrak Erkekler İZMİR ŞAMPİYONU

    4x50 m Serbest Bayrak Bayan İZMİR 2.si

    Tuna ÖVÜNÇ

    2007 Doğumlu Erkekler
    50 m Sırtüstü İZMİR 3.sü
    10 m Sırtüstü İZMİR 3.lük
    50 m Sırtüstü İZMİR 3.lük

    Tomris B. Apaydın

    2007 Doğumlu Erkekler
    50 m Kurbağalama İZMİR ŞAMPİYONU 
    100 m Kurbağalama İZMİR 2.si
    100 m Karışık İZMİR 4.sü

    Şimal AKGÜNER

    2008 Doğumlu Bayanlar
    50 m Serbest İZMİR 2.lik
    100 m Serbest İZMİR ŞAMPİYONU
    50 m Sırtüstü İZMİR ŞAMPİYONU
    100 m Karışık İZMİR 2.lik

    Z. İlkem KORKMAZ

    2007 Doğumlu Bayanlar
    50 m Kelebek İZMİR ŞAMPİYONU
    100 m Sırtüstü İZMİR ŞAMPİYONU
    50 m Sırtüstü İZMİR 2.si
    100 m Karışık İZMİR 2.si

     

    5-7 Haziran 2017 tarihlerinde yapılan yarışalarda  Rota Koleji Spor Kulübü sporcularımızın kazandığı başarılarında dolayı tebrik eder ve başarılarının devamını dileriz.

     

    7 Haziran 2017

    Bu İçeriği Paylaş