• TR
  • EN
  • Sporcumuz Doğa ATICI, Türkiye Üçüncüsü olmuştur.

    ROTA KOLEJİ SPOR KULÜBÜ

    YÜZME ŞUBESİ

    TÜRKİYE BİREYSEL KISA KULVAR YÜZME ŞAMPİYONASI VE MİLLİ TAKIM SEÇMESİ - İSTANBUL

    05 - 09 Temmuz 2017 tarihleri arasında İstanbul Tozkoparan Yüzme havuzunda yapılan Türkiye Bireysel Kısa Kulvar Yüzme Şampiyonası ve Milli Takım Seçmesi yarışlarında ilk yirmi dereceyi alan Rota Koleji Spor Kulübü yüzücülerimizin listesi aşağıda belirtilmiştir. Sporcularımızdan Doğa ATICI 50m Kelebek 13 Yaş kategorisinde Bronz madalya alırken toplamda sporcularımız 22 Final yarışı yüzmüştür. Tüm sporcularımızı tebrik eder, başarılarının devamını dileriz.

    Doğa ATICI

    50m Kelebek (13 yaş) ÜÇÜNCÜLÜK (C FİNALİ)                                                  

    100m Kelebek (13 yaş) DÖRDÜNCÜLÜK (C FİNALİ)

    200m Kelebek (13 yaş) DOKUZUNCULUK

    50m Sırt (13 yaş) ONBİRİNCİLİK

    100m Sırt (13 yaş) ONÜÇÜNCÜLÜK

    Uygar HEPHOŞCAN

    50m Serbest (14 yaş) DÖRDÜNCÜLÜK (C FİNALİ)

    50m Kelebek (14 yaş) DÖRDÜNCÜLÜK  (C FİNALİ)

    50m Sırt (14 yaş) DÖRDÜNCÜLÜK (C FİNALİ)

    100m Kelebek (14 yaş) YEDİNCİLİK

    100m Serbest (14 yaş) ONİKİNCİLİK

    100m Sırt (14 yaş) ONİKİNCİLİK

    Beste AKDOĞAN

    100m Kurbağa (16-17 yaş) ALTINCILIK (B FİNALİ)

           (100m Kurbağa (16 yaş) DÖRDÜNCÜLÜK)

    50m Kurbağa (16-17 yaş) ALTINCILIK (B FİNALİ)

           (50m Kurbağa (16 yaş) DÖRDÜNCÜLÜK)

    50m Serbest (16-17 yaş) ALTINCILIK

           (50m Serbest (16 yaş) DÖRDÜNCÜLÜK)

    200m Kurbağa (16-17 yaş) YEDİNCİLİK (B FİNALİ)

           (200m Kurbağa (16 yaş) DÖRDÜNCÜLÜK)

    100m Karışık (16-17 yaş) YEDİNCİLİK (B FİNALİ)

           (100m Karışık  (16 yaş) ALTINCILIK)

    200m Karışık (16-17 yaş) SEKİZİNCİLİK

           (200m Karışık  (16 yaş) BEŞİNCİLİK)

    Zeynep ÖZÜDOĞRU

    50m Sırt (14 - 15 yaş) ALTINCILIK (B FİNALİ)

    50m Serbest (14 - 15 yaş) SEKİZİNCİLİK (C FİNALİ)

    50m Kelebek (14 - 15 yaş) ONBİRİNCİLİK (B FİNALİ)

    100m Sırt (14 - 15 yaş) ONİKİNCİLİK

    100m Serbest (14 - 15 yaş) ONÜÇÜNCÜLÜK

    100m Kelebek (14 - 15 yaş) YİRMİNCİLİK (B FİNALİ)

    Sude UZUN

    50m Serbest (18 yaş ve üzeri) YEDİNCİLİK (B FİNALİ)

    100m Serbest (18 yaş ve üzeri) ONBİRİNCİLİK

    Cansın Şovalye ÖNKOL

    50m Serbest (14 yaş) SEKİZİNCİLİK

    50m Sırt (14 yaş) DOKUZUNCULUK

    100m Sırt (14 yaş) ONUNCULUK

    100m Serbest (14 yaş) ONÜÇÜNCÜLÜK

    200m Serbest (14 yaş) ONÜÇÜNCÜLÜK

    Aslı YILMAZ

    50m Kurbağa (14 - 15 yaş) SEKİZİNCİLİK (C FİNALİ)

           (50m Kurbağa (14 yaş) ÜÇÜNCÜLÜK)

    100m Kurbağa (14 - 15 yaş) DOKUZUNCULUK (C FİNALİ)

           (100m Kurbağa (14 yaş) DÖRDÜNCÜLÜK)

    200m Kurbağa (14 - 15 yaş) ONBİRİNCİLİK (C FİNALİ)

           (100m Kurbağa (14 yaş) YEDİNCİLİK)

    100m Karışık (14 - 15 yaş) ONYEDİNCİLİK

           (100m Karışık (14 yaş) DOKUZUNCULUK)

    Yaren Ayışığı BASKIN

    100m Karışık (14 - 15 yaş) ONUNCULUK (B FİNALİ)

    200m Karışık (14 - 15 yaş) ONYEDİNCİLİK (B FİNALİ)

    50m Kurbağa (14 - 15 yaş) YİRMİNCİLİK

    Berke SÖZER

    50m Kelebek (15-16 yaş) ONBİRİNCİLİK (C FİNALİ)

           (50m Kelebek (15 yaş) ALTINCILIK)

    50m Serbest (15-16 yaş) ONİKİNCİLİK  (C FİNALİ)

           (50m Serbest (15 yaş) BEŞİNCİLİK)

    100m Kelebek (15-16 yaş) ONALTINCILIK (C FİNALİ)

           (100m Kelebek (15 yaş) YEDİNCİLİK)

    100m Serbest (15-16 yaş) ONDOKUZUNCULUK

           (100m Serbest (15 yaş) DOKUZUNCULUK)

    Karya SEKMAN

    50m Kurbağa (13 yaş) ONBİRİNCİLİK

    50m Serbest (13 yaş) ONDÖRDÜNCÜLÜK

    100m Serbest (13 yaş) YİRMİNCİLİK

    Emre AKAR

    50m Serbest (14 yaş) ONÜÇÜNCÜLÜK

    100m Serbest (14 yaş) ONBEŞİNCİLİK

    Taner AKDENİZ

    100m Kurbağa (14 yaş) ONDOKUZUNCULUK 

     

    10 Temmuz 2017

    Bu İçeriği Paylaş